2026-05-07
We wtorek w naszej grupie
odbył się wyjątkowy dzień
pełen zdrowych smaków,
kolorowych warzyw i owoców
oraz wspólnej zabawy.
Dzieci samodzielnie
przygotowywały swoje
kanapki, deserki i owocowe
przekąski. Podczas zajęć
rozmawialiśmy również o
zdrowych nawykach
żywieniowych oraz o tym,
dlaczego warto jeść warzywa,
owoce, nabiał i pieczywo,
które dają nam energię i siłę
do zabawy oraz nauki.
Było dużo radości, śmiechu i
prawdziwie „mistrzowska”
atmosfera.
Serdecznie dziękujemy
Rodzicom za zaangażowanie i
przygotowanie produktów —
wszystkie dzieci były świetnie
przygotowane, dzięki czemu
niczego nam nie zabrakło.
To był bardzo smaczny i
radosny dzień