Wydarzenia
Powrót

2026-05-07

Śniadanie Mistrzów w grupie Niedźwiadki

We wtorek w naszej grupie odbył się wyjątkowy dzień pełen zdrowych smaków, kolorowych warzyw i owoców oraz wspólnej zabawy. Dzieci samodzielnie przygotowywały swoje kanapki, deserki i owocowe przekąski. Podczas zajęć rozmawialiśmy również o zdrowych nawykach żywieniowych oraz o tym, dlaczego warto jeść warzywa, owoce, nabiał i pieczywo, które dają nam energię i siłę do zabawy oraz nauki. Było dużo radości, śmiechu i prawdziwie „mistrzowska” atmosfera.
Serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i przygotowanie produktów — wszystkie dzieci były świetnie przygotowane, dzięki czemu niczego nam nie zabrakło.
To był bardzo smaczny i radosny dzień

Wydarzenia w grupie
Niedźwiadki