Wydarzenia
Powrót

2021-11-19

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

ŚLUBOWANIE! Być dobrymi przedszkolakami – przyrzekamy! Zawsze słuchać swoich pań i mamy – przyrzekamy! Grzecznie bawić się i fikać – przyrzekamy! Wszystko zjadać z talerzyka – przyrzekamy! Od dziś zawsze być zuchami i dobrymi kolegami – przyrzekamy!

  • W zeszłym tygodniu w piątek tj. 19.11.2021 w naszym przedszkolu odbyła się pierwsza bardzo wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci z gr.I Pajacyki, które we wrześniu po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem – PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA!
  • Pasowanie to bardzo ważne wydarzenie dla naszych kochanych 3-latków. Po uroczystości bowiem stają się już oficjalnie przedszkolakami, a to duży krok na ich drodze do samodzielności. Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki. Dla większości był to pierwszy tak duży i ważny występ. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania, biret oraz drobny słodki upominek. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców jest to na pewno powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech. Dlatego też serdecznie zapraszamy do filmu z tego wydarzenia oraz galerii zdjęć .
  • Wydarzenia w grupie
    Pajacyki