2026-05-12
W ubiegłą sobotę, 9 maja, nasze reprezentantki – Julka Szymona z grupy IV „Niedźwiadki” oraz Julianna Wójcik z grupy V „Jeżyki” odebrały dyplomy i nagrody za udział w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Eko-bukiet”. Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Zielona Dębica , a uroczyste wręczenie nagród odbyło się na dębickim rynku podczas Festiwalu Kwiatów. Juliance udało się zdobyć wyróżnienie w tej kreatywnej i wymagającej sztuce plastyczno- technicznej. Jesteśmy ogromnie dumni z talentu i zaangażowania naszych przedstawicielek. Dziewczynki serdecznie Wam gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!