Przygód wspaniałych, przyjaciół doskonałych, góry słodkości, samych radości, uśmiechniętej minki, życzę Tobie, bo dziś Twoje urodzinki !
Takie życzenia oraz gromkie „Sto lat” usłyszały w ostatnich 2 miesiącach 7 letnie solenizantki z grupy Jeżyków. Urodziny to dzień magiczny i szczególny dla wszystkich dzieci. W ostatnim czasie swoje 7 lat skończyły w naszej grupie Kalinka, Bianka i Marta. Z tej okazji nasze drogie Jubilatki przyniosły swoim kolegom i koleżankom słodki poczęstunek. Przedszkolaki wspólnie zaśpiewały 100 LAT i składały solenizantkom szczere życzenia, bawiły się wspólnie z użyciem chusty animacyjnej przy dźwiękach skocznej muzyki. W tych urodzinowych dniach cała grupa zobowiązała się również być szczególnie uprzejma i miła dla dziewczynek aby mogły poczuć się wyjątkowo. Również Panie wychowawczynie dołączają się do życzeń, by nasze grupowe Jubilatki mogły spełniać wszystkie swoje dziecięce marzenia:) Żyjcie nam 100 lat dziewczynki!!!